سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

سئو چیست؟

Seo مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد. حتما می دانید که برای ارائه خدمات خود به مشتریان در وهله اول باید مشتری شما را ببیند.

فرض کنید که شما دارای یک دفتر کار بسیار شیک و زیبا هستید، و همچنین از کیفیت خدماتی هم که ارائه می دهید اطمینان کافی دارید؛ اگر دفتر شما در کوچه ای دور افتاده واقع شود و کسانی هم که نیاز به خدمات شما دارند از حضور شما بی اطلاع باشند، کار شما به نتتیجه نخواهد رسید. پس برای برای دیده شدن باید چاره ای اندیشید.

در فضای مجازی بهترین راه دیده شدن به وسیله موتور های جست و جو می باشد. اگر طراحی سایت شما با بهترین کیفیت هم که انجام شده باشد، بدون بهینه سازی سایت (SEO) همانند آن دفتر زیبای واقع در محل کم تردد بی نتیجه خواهد بود. موتور های جست و جو و در راس آن ها گوگل امروزه مورد اعتماد مردم هستند و عموم افراد به هنگام یافتن مرجعی برای رفع نیاز خود به آن ها مراجعه می کنند. برای این که موتور های جست و جو شما را شناخته و به مخاطبان خود پیشنهاد دهند شما باید عمل بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو و یا همان سئو را انجام دهید.

سئو کردن سایت منجر به برند سازی نیز می شود. وقتی سایت شما در حیطه شغلی خود بین تمام رقبا در صفحه اول گوگل قرار گیرد و فروش کالا و خدمات شما افزایش یافته و از رقیبان سبقت گیرد، شما به یک برند برتر در زمینه شغلی خود تبدیل می شوید. جالب است بدانید سایت هایی در کشور و جود دارند که فقط آدرس آن ها، یعنی دامنه سایت، صدها هزار دلار قیمت دارد و این تنها به دلیل سئو شدن آن سایت هاست.با کمی بررسی مشاهده می نمایید که ارزان ترین راه برندینگ و افزایش بی نظیر و خارق العاده میزان تقاضا و مشتریان، سئو کردن سایت شماست. متخصصین تراویا در زمینه ی سئو راه برند شدن را برای شما هموار می سازند و باعث بیشتر دیده شدن شما در موتور های جستجو می شوند.